Z NAMI

W przygotowaniach oraz w trakcie naszego wyjazdu do Japonii i Korei Południowej wspierali nas:

Rowertour, jak sama nazwa wskazuje, promuje różnorodne rowerowe inicjatywy i wyjazdy. Swoim patronatem objął także naszą azjatycką przygodę i to nie tylko dlatego (mamy taką nadzieję), że mieszkamy po sąsiedzku w Poznaniu 🙂


Poznaj Świat, nasz drugi patronat. Miesięcznik ten pozwala przenieść się w dalekie i te bliskie miejsca widziane z różnej perspektywy.


One More Bike, sklep i serwis rowerowy, to dla nas oczywisty adres. Chłopaki z Grunwaldu znają się na rzeczy, a rowery z ich stajni zjeżdżają cały świat. Jeden rumak złożony od podstaw, drugi odpicowany, jedziemy i my!


E-Pamir, sklep z szeroko pojętym górskim i outdoorowym wyposażeniem. To dzięki niemu weszliśmy na wyższy poziom technologiczny i odkryliśmy, że karimata jest passé, stalowe sztućce są ciężkie, a ręcznik szybkoschnący naprawdę szybko schnie.


Asgard, właściciel marki Blue Collection, to moc artykułów i upominków reklamowych. My już mamy nasze markowe, Podróżozbiorowe gadżety!


Hannah, czeski producent sprzętu i odzieży outdoorowej. Dla nas to między innymi synonim komfortowego snu i odpoczynku w codziennie rozkładanym, nowym przenośnym domu.


Milo, polski producent odzieży wspinaczkowej i outdoorowej, nie tylko dla entuzjastów gór. Czasem jednak chce się wyskoczyć z lajkry i  spodni z pieluchą 🙂

© 2020 PODRÓŻOZBIÓR

Theme by Anders Norén